Ads 468x60px

Labels

7 Temmuz 2011 Perşembe

İŞKUR Girişimcilik Kursu Tamamlandı

Türkiye İş Kurumu ile Şarkikaraağaç Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından düzenlenen İşkur Girişimcilik Kursu'nda başarılı olan 47 kursiyer sertifikalarını aldı

Türkiye İş Kurumu ile Şarkikaraağaç Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından düzenlenen İşkur Girişimcilik Kursu'nda başarılı olan 47 kursiyer sertifikalarını aldı.


Şarkikaraağaç Halk Eğitim ve ASO Müdürlüğü'nde düzenlenen törene Kaymakam Mehmet Akçay, Belediye Başkanı Şafak Ufacık, İşkur İl Müdürü Hüseyin Ergin ile sertifika alan kursiyerler katıldı.

Kaymakam Mehmet Akçay, 50 kişinin katılım yaptığı girişimcilik kursuna özellikle bayanların yoğun ilgi göstermesinden dolayı teşekkür etti. Akçay, 47 kişinin sertifika almaya hak kazandığını ifade ederek, "Bizden istenildiği takdirde yüzlerce değişik alanda hizmet vermeye hazırız" dedi.

İşkur Isparta İl Müdürü Hüseyin Ergin de, kursiyerlerin alacakları sertifikalarla, hazırladıkları uygun projelere işyeri içn 27 bin TL hibe destek, 70 Bin TL de 2 yıl faizsiz kredi alabileceklerini bildirdi.

Konuşmaların ardından kursiyere sertifikaları verildi.

http://haberler.com/iskur-girisimcilik-kursu-tamamlandi-2826773-haberi/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Sample text

Sample Text

Sample Text

Burada sizlerle birçok girişimcilik konusunda bilgi paylaşacağız.Sitemiz güncel olmasından dolayı her gün sizi sitemize bekleriz...